شماره تماس های ما  : 03537258230 - 03537331573
شماره تلگرام شرکت   : 09034362387
شماره تماس های ما   :   03537258230   -   03537331573             شماره تلگرام شرکت   :   09034362387

افتتاح دفتر همكاري اموزش شاخه كار و دانش در شهرك صنعتي يزد

تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۹

ه گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در همایش مشترک آموزش و پرورش ‌استان با شرکت شهرک های صنعتی و آیین افتتاح این دفتر همکاری كه با حضور جمعي از مقامات كشوري و استاني برگزار شد، اظهار داشت: ارائه آموزش هاي فني به دانش آموزان زمينه رشد و توسعه استعداد هاي انها را فراهم خواهد آورد.
وي با اشاره به آموزش هاي ضمن خدمت و عملياتي نيز گفت: ارائه دروس كارافريني و عملي زمينه ايجاد شغل و كارآفريني را در دانش اموزان فراهم خواهد اورد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار يزد در این نشست با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(‌س) و روز پرستار، ‌گفت: آموزش های فنی و حرفه ای بستر مناسبی برای اشتغال زایی جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
"‌علی زینی وند"‌ با اشاره به ضرورت ارتباط آموزش و پرورش و فنی و حرفه‌ای با سازمانهای مرتبط با حوزه کار و واحدهای صنعتی، ادامه داد: باید برنامه ای مدون برای تقویت این بخش وجود داشته باشد تا از جوانان شایسته در حوزه صنعت بهره گرفته شود.
وی افزود: در استان یزد یکی از حوزه هایی که کمتر به آن توجه شده، حوزه مهارت آموزی است ‌و یکی از دلایل دو رقمی شدن نرخ بیکاری در استان عدم توجه به آموزش های مهارتی است که ضرورت دارد توسعه مهارت های فنی و حرفه ای در مدارس و مراکز آموزش عالی مورد توجه جدی قرار گیرد.
زینی وند در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در کلیدواژه های خود توانسته به درک قابل توجهی از مهارت آموزی و آموزش های تخصصی دست یابد و اگر می خواهیم انقلابی در نظام آموزشی کشور ایجاد کنیم لازم ا‌ست بخش قابل توجهی از بودجه کشور در حوزه آموزش به سمت آموزشهای مهارت آموزی سوق داده شود و در ایجاد شغل نیز به سوی مشاغل نو و دانش بنیان حرکت کنیم.
سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش نیز در این مراسم ضمن تأکید بر اجرا کردن اهداف و برنامه های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با محوریت مهارت آموزی و کارآفرینی برای دانش آموزان، گفت: اقتضائات این سند رویکرد حافظه محوری و کنکور نیست.
"‌عبدالرسول عمادی" به نبودن توازن در جایگاه کمی و کیفی دانشجو در رشته های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: متاسفانه در ایجاد رشته ها به صورت کمی و پرداختن به آنها به صورت کیفی در آموزش عالی دچار مشکل هستیم و اثرات آن در جامعه مشهود است.

عمادی همچنین توجه به جنبه‌های متعدد تربیت در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را ضروری دانست و از مدیران آموزش و پرورش استان ‌خواست از همه جنبه ها به تربیت دانش آموزان اهتمام ورزند.

اخبار و اطلاعیه ها

-

اپلیکیشن همراه آموزشی

تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۹

گروه آموزشی مشاوره راهبران کیفیت جهت ارتقا سطح آموزشی دانش پژوهان صنعتی اپلیکیشن موبایل در تاریج 1 دی 1397 راه اندازی نمود

مشاهده

معایب سیستم های سنتی اخذ ایزو

تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۲

شرکت ها در زمینه دریافت استانداردهای ایزو و انتخاب شرکت مشاوره و گواهی دهنده مشکلات فراوانی دارند،همچنین در مراحل مختلف با توجه به تجربیاتی که در نحوه استفاده از روش های سنتی کسب نموده ایم مشخص شده است که اکثر روش های سنتی دارای معایب و محدودیت های خاصی می باشند به ویژه در امر انتقال سریع و دقیق اطلاعات به مشتریان.

مشاهده

آیا از لحاظ امنیت اطلاعات و داده ها با مشکل مواجه هستید؟

تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۲

نسخه بازبینی شده استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات با عنوان ایزو هم اینک در دسترس می باشد
به کمک این استاندارد شرکتها می توانند اطلاعاتشان را از لحاظ امنیتی حفظ کنند- استانداردی که در دنیای امروز به دلیل افزایش سرقتهای اینترنتی و حملات سایبری بسیار حیاتی است

مشاهده

صدور مدرک دیپلم افتخار آموزشی

تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴

صدور مدرک دیپلم افتخار آموزشی

مشاهده